CBIS 4741209
CBIS 4741209
CBIS 4741211
CBIS 4741213
CBIS 4741210
CBIS 4741212
CBIS 4741214
CBIS 4741215

Nordviks Bed & Breakfast

Nordviks Bed & Breakfast erbjuder husdjursvänligt boende i Nordvik.

Vissa rum har en bekväm sitthörna och Nordviks Bed & Breakfast erbjuder dessutom gratis WiFi i alla utrymmen. Platt-TV finns alla rum.

Du har även tillgång till ett gemensamt kök där du kan laga egen mat.

I omgivningarna kan du bland annat vandra och paddla kanot. Flygplatsen Sundsvall-Timrå ligger 46 km bort.

Incheckning mellan 17.00-20.00.
Utcheckning mellan 07.00-11.00.

Frukost står framdukat 08.00-10.00.

Egenskaper

  • Husdjur tillåtna
  • Frukost inkluderad